Holowanie – Szczecin i okolice

Firma Auto-trans jest właściwym wyborem, jeśli potrzebujesz holowania samochodu prywatnego bądź holowania auta firmowego. Działamy przede wszystkim na terenie Szczecina i okolic, jednak w razie potrzeby wykonujemy zlecenia holowania pojazdu na terenie całego kraju, a nawet za granicą. Jeżeli szukasz profesjonalnej lawety do holowania auta, zadzwoń do nas – na pewno szybko i sprawnie rozwiążemy Twój problem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7!

Holowanie auta – szybko, sprawnie, bezpiecznie

Wiemy, jak ważne jest holowanie samochodu w przypadku awarii lub innego zdarzenia. Dlatego zapewniamy szybki dojazd do klienta, krótki czas oczekiwania oraz bezpieczny transport powierzonego nam samochodu. Proponujemy klientom holowanie auta dowolnej marki i dowolnych gabarytów, dlatego nasza oferta trafia szeroko – Ty również możesz z niej skorzystać. Dodatkowo mamy na wyposażeniu urządzenie do rozruchu akumulatora.

Ponadto oferujemy planowane holowanie pojazdu na terenie Szczecina i okolic – jeśli musisz przetransportować pojazd w inne miejsce, pomożemy!

Holowanie pojazdu – znacznie więcej niż holowanie samochodu!

Oferujemy nie tylko holowanie auta osobowego, ale także holowanie pojazdu innego typu. Nasze lawety zabiorą najbardziej skomplikowane pojazdy, w tym quady, motocykle, maszyny budowlane. Oferujemy również holowanie samochodu zabytkowego – zadbamy o Twoją cenną własność.

Zobacz także: transport bagażowy